harmony body mind

PEELING KAWITACYJNY

Oczyszczanie skóry przy pomocy peelingu kawitacyjnego

Poszukując sprawdzonych, a zarazem nieinwazyjnych zabiegów oczyszczania skóry, z pewnością warto zwrócić uwagę na peeling kawitacyjny. Zapewnia on nie tylko znakomitą pielęgnację i dotlenienie skóry, ale także poprawia wchłanianie substancji odżywczych i wzmacnia efekt kolejnych zabiegów kosmetycznych. Peeling kwasami wykorzystujący zjawisko kawitacji cieszy się coraz większym zainteresowanie kobiet z Wrocławia, które chcą dogłębnie oczyścić i wygładzić swoją twarz.

Peeling kawitacyjny – istota zabiegu

W odróżnieniu od innych sposobów oczyszczania skóry, peeling kawitacyjny wnika głęboko w skórę, powodując jej natychmiastowe odżywienie. Jest to możliwe dzięki energii kinetycznej pęcherzyków gazu, które powstają w wyniku działania ultradźwięków. Zabieg skutkuje rozbiciem martwych komórek naskórka, uwydatniając młodsze warstwy skóry. Łącząc kawitację z peelingiem kwasami możliwie jest uzyskanie widocznych efektów już po pierwszej wizycie w Salonie. Zabieg jest w pełni bezpieczny dla Pacjenta, nie powoduje skutków ubocznych i natychmiastowo poprawia kondycję skóry.

Z uwagi na nieinwazyjny charakter oraz wysoką skuteczność, peeling kawitacyjny stanowi doskonałą alternatywę dla manualnych zabiegów oczyszczania twarzy i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród pacjentek reprezentujących Wrocław. W Salonie Harmony Body and Mind korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń emitujących fale ultradźwiękowe, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz brak dyskomfortu podczas realizacji zabiegu.

Komu dedykujemy peeling kawitacyjny?

Jest to zabieg przeznaczony dla każdego, kto chce dogłębnie oczyścić swoją skórę. Podobnie jak peeling kwasami, kawitacja wnika głęboko w skórę i zapewnia wysoką skuteczność działania. Ponadto, nie wymaga wykonania testu uczuleniowego, gdyż jest łagodna dla skóry i może zostać zrealizowana praktycznie u każdego pacjenta. Z peelingu kawitacyjnego korzystają pacjentki w każdym wieku, niezależnie od posiadanego rodzaju cery. Zabieg sprawdzi się doskonale w przypadku skóry z przebarwieniami, zaskórnikami, zmarszczkami oraz trądzikiem. Pozwala również przygotować skórę suchą do dalszego, intensywnego nawilżania. W przypadku cery wrażliwej lub naczynkowej realizacja peelingu kawitacyjnego powinna zostać skonsultowana z kosmetologiem.

Jakie efekty można uzyskać?

Zarówno peeling kwasami, jak i peeling kawitacyjny umożliwiają osiągnięcie szybko zauważalnych efektów. W przypadku tej drugiej opcji możemy nie tylko pozbyć się martwych komórek naskórka, ale także poprawić przepływ krwi i limfy, co ma bezpośredni wpływ na lepsze dotlenienie skóry.

Kawitacja pobudza skórę do regeneracji, przywraca jej optymalne napięcie i blask oraz zmniejsza ilość zaskórników. Drgania fal ultradźwiękowych są dla skóry czymś w rodzaju dobroczynnego mikromasażu, który wspomaga przebieg zachodzących w niej procesów.

Jeśli chcesz przekonać się o zaletach peelingu kawitacyjnego na własnej skórze, koniecznie odwiedź Salon Harmony Body and Mind zlokalizowany w mieście Wrocław. Bardzo dokładnie ocenimy kondycję Twojej skóry oraz wykonamy zabieg z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

Podaruj SPA

Bliskiej osobie
Pomysł na prezent