harmony body mind

Masaż relaksacyjny

Maksymalne odprężenie – masaż relaksacyjny w Harmony Body and Mind

Obecnie, Salony Spa oferują szeroką gamę masaży ukierunkowanych na realizację celów leczniczych, redukcję stresu oraz odzyskanie równowagi psycho-fizycznej. Salon Harmony Body and Mind z miasta Wrocław nie jest wyjątkiem. Możemy pochwalić się szeroką ofertą rytuałów dopasowanych do rozmaitych potrzeb Klientów. Jednym z popularniejszych rozwiązań naszego Salonu jest masaż relaksacyjny. Stanowi on odmianę masażu klasycznego, którego nadrzędnym celem jest osiągnięcie maksymalnego poziomu odprężenia zarówno w zakresie fizycznym (redukcja dolegliwości bólowych, redukcja napięcia mięśni), jak i emocjonalnym (wyciszenie, pozbycie się uczucia niepokoju).

Masaże relaksacyjne dopasowane do Twoich potrzeb

W zależności od potrzeb możesz postawić na masaż relaksacyjny w opcji częściowej lub całościowej. Jeśli odczuwasz napięcie oraz ból w ściśle określonych miejscach, nic nie stoi na przeszkodzi, aby nasze masażystki skupiły się na wskazanych przez Ciebie częściach ciała. Decydując się na realizację całościowego masażu relaksacyjnego z pewnością obejmie on plecy, brzuch, pośladki, klatkę piersiową, ręce oraz nogi.

Warunki realizacji masażu relaksacyjnego

W Harmony Body and Mind dokładamy wszelkich starań, aby realizowane masaże relaksacyjne mogły w jak największym stopniu wyciszyć umysł i ciało odwiedzających nas osób. W związku z tym, nie ograniczamy się wyłącznie do nienagannych umiejętności naszych masażystów, lecz dbamy o zapewnienie oprawy oraz atmosfery ułatwiających przejście w stan głębokiego relaksu. Każdy masaż relaksacyjny realizowany w Salonie Harmony Body and Mind to rytuał odbywający się w cichym, pachnącym pomieszczeniu. Stworzone przez nas warunki pozwalają zapomnieć o wszelkich troskach i skupić się wyłącznie na dobroczynnych ruchach naszych masażystów. Z uwagi na to, że masaż z tej kategorii wykorzystuje wiele technik kojarzonych z masażem klasycznym, odwiedzające nas osoby mogą spodziewać się uciskania, rozcierania, ugniatania cz też głaskania.

Komu dedykujemy masaż relaksacyjny?

Z uwagi na to, że masaż relaksacyjny nie obejmuje gwałtownych technik charakterystycznych dla tzw. masaży głebokich, może być on polecony każdemu, kto potrzebuje zmniejszyć napięcie mięśni, zredukować stres oraz uspokoić nerwy. Jesteśmy przekonani, że masażystki reprezentujące Salon Harmony Body and Mind z miasta Wrocław pozytywnie zaskoczą Cię łagodnością i precyzją ruchów, co przyniesie Ci oczekiwane odprężenie. Zapraszamy!

Podaruj SPA

Bliskiej osobie
Pomysł na prezent