harmony body mind

Kobido - japoński masaż liftingujący twarzy

Kobido – doskonały sposób na bezinwazyjny lifting twarzy!

Jednym z ciekawszych elementów naszej oferty jest liftingujący masaż twarzy Kobido. Ta japońska technika stymulacji konkretnych warstw skóry stanowi niezastąpione rozwiązanie dla osób poszukujących relaksujących i bezinwazyjnych sposobów na poprawę owalu twarzy. Poczucie błogiego relaksu, a także wyraźna poprawa elastyczności i jędrności skóry decydują o tym, że japoński liftingujący masaż twarzy Kobido jest doceniany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Komu dedykujemy liftingujący masaż twarzy Kobido?

Zlokalizowany w mieście Wrocław Salon Harmony Body and Mind jest otwarty na rozmaite potrzeby Klientów. Dzięki nam choć na chwilę zapomnisz o wszystkich troskach i przeniesiesz się w świat relaksu i odprężenia. Kobido jest tego najlepszym przykładem. Zabieg rodem z Japonii jest odpowiedni dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Każdy, kto chce cieszyć się młodym wyglądem twarzy przez długi czas może skorzystać z zalet tego liftingującego masażu twarzy. Ponadto, jest on niezastąpiony dla osób:

  • Chcących uzyskać poprawę wyglądu twarzy bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej
  • Poszukujących idealnego sposobu na odstresowanie się
  • Chcących odżywić swoją skórę poprzez zwiększenie jej elastyczności i jędrności

Jakie efekty zapewnia japoński liftingujący masaż twarzy Kobido?

Przede wszystkim zapewnia młody i zdrowy wygląd skóry. Kobido pozwala na redukcję nawet bardzo głębokich zmarszczek i pozwala na osiągnięcie efektów ujędrniających, których nie zagwarantują nam nawet najlepsze preparaty kosmetyczne dostępne na rynku. Pełna blasku, odżywiona, pozbawiona zmarszczek skóra to jednak nie jedyny rezultat, który może zapewnić Kobido. Warto pamiętać, że jest to liftingujący masaż twarzy, a więc stanowi on skuteczny oręż w walce z wiotką oraz opadającą skórą. Pozwala on na zredukowanie zjawiska zapadających się policzków i znaczną poprawę rysów twarzy.

Systematycznie realizowane zabiegi we wrocławskim Salonie Harmony Body and Mind pozwalają na osiągnięcie pozytywnych efektów nie tylko w zakresie odmładzania twarzy, ale także funkcjonowania organizmu jako całości. Potwierdzono, że japoński liftingujący masaż twarzy Kobido przyczynia się również do redukcji bólów głowy oraz mobilizuje układ trawienny do lepszej pracy.

Etapy liftingującego masażu twarzy Kobido

W celu uzyskania najlepszych efektów liftingującego masażu Kobido należy przejść przez kilka etapów:

  • Intensywny masaż mający na celu dotarcie do głębokich warstw skóry oraz pobudzenie wszystkich obszarów twarzy
  • Rozluźnienie mięśni – pozbycie się napięć, których źródłem są negatywne emocje
  • Drenaż limfatyczny – poprawia przepływ krwi i limfy zmniejszając obrzęk oraz wyrównując koloryt skóry
  • Lifting – specjalista wykorzystuje techniki szczypania i podciągania skóry

Postaw na naturalny masaż Kobido!

Niewątpliwym atutem tej japońskiej techniki masażu jest jej bezinwazyjny charakter. Uzyskiwane efekty są naturalne i nie wiążą się z wprowadzaniem do organizmu szkodliwych substancji. Jeśli szukasz rytuału, który ukoi nie tylko Twoje ciało, ale i duszę, konieczne złóż wizytę w naszym Salonie. Harmony Body and Mind znajduje się w mieście Wrocław i zachęca do skorzystania z bogatej oferty zabiegów.

Podaruj SPA

Bliskiej osobie
Pomysł na prezent