harmony body mind

Oczyszczanie twarzy

Jak ważne jest oczyszczanie twarzy?

Nasza twarz każdego dnia jest narażona na wiele niesprzyjających czynników, które mogą wpływać niekorzystnie nie tylko na jej wygląd, ale także stan fizjologiczny. Codzienne oczyszczanie twarzy jest więc niezmiernie istotne i najlepiej jeśli odbywa się przy udziale sprawdzonych środków pielęgnacyjnych.

Zdarza się jednak, że z różnych przyczyn kondycja skóry twarzy ulega pogorszeniu, a domowe kosmetyki nie zawsze zdają egzamin. Wówczas warto skorzystać z oczyszczania twarzy realizowanego w profesjonalnym Salonie. Specjaliści reprezentujący Harmony Body and Mind z miasta Wrocław dokładnie przyjrzą się problemom Twojej cery i zaproponują zabiegi oczyszczające dopasowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto oczyszczać twarz u kosmetyczki?

W ramach oczyszczania twarzy nie tylko pozbywamy się nieczystości, ale także usuwamy bakterie, martwy naskórek oraz nadmiar sebum. Rodzaj wybranego zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb Pacjenta. Obecnie, do najpopularniejszych rozwiązań należą peelingi, kwasy oraz mikrodermabrazja.

Dobrym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji może okazać się również manualne oczyszczanie twarzy. Jego pierwszym etapem jest usunięcie makijażu i tonizacja skóry. Następne wykorzystując urządzenie parowe jesteśmy w stanie pozbyć się nieczystości zalegających w porach. Całość dopełnia aplikacja produktu o charakterze odkażającym. Po zabiegu skóra może być nieco podrażniona, dlatego zalecane jest stosowanie kremów z filtrem.

Peeling kawitacyjny – oczyszczające ultradźwięki

Wykorzystanie urządzeń kawitacyjnych pozwala na usuwanie martwego naskórka przy pomocy ultradźwięków. Woda przechodząc w stan gazowy rozbija martwe komórki skóry pozostawiając je łatwe do usunięcia przez specjalistę. Jest to stosunkowo łagodny zabieg, który znakomicie przygotowuje skórę do wchłaniania substancji aktywnych. Dzięki temu późniejsza pielęgnacja jest znacznie skuteczniejsza.

Komu dedykujemy mikrodermabrazję?

Mikrodermabrazja jest zabiegiem polegającym na mechanicznym ścieraniu naskórka przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń działających pod ciśnieniem. Oczyszczanie twarzy w ten sposób jest dość intensywne i sprawdza się szczególnie w przypadku cery tłustej oraz mieszanej. Dzięki mikrodermabrazji można głęboko oczyścić pory oraz ujścia gruczołów łojowych.

Oczyszczanie twarzy z udziałem kwasów

Dobroczynne działanie kwasów jest znane w medycynie estetycznej od wielu lat. We wrocławskim Harmony Body and Mind zrealizujesz peelingi chemiczne, które pozwolą Ci oczyścić twarz niezależnie od rodzaju cery. Po zapoznaniu się z charakterystyką Twojej skóry oraz rodzajem problemu, dobierzemy dla Ciebie kwas o pożądanych właściwościach.

Wszechstronne oczyszczanie twarzy w Salonie Harmony Body and Mind

Wygładzenie naskórka oraz usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek to nie jedyne efekty, które zapewnia oczyszczanie twarzy realizowane w Salonie Harmony Body and Mind z miasta Wrocław. Działając bezpośrednio na skórę pobudzamy jej krążenie, a w dłuższej perspektywie zapewniamy jej prawidłową odbudowę, a także zmniejszenie widoczności blizn i bruzd. Sprawdź, jakie rozwiązania mogą zaproponować Ci nasi specjaliści i już dziś umów się na wizytę!

Podaruj SPA

Bliskiej osobie
Pomysł na prezent