harmony body mind

OXYBRAZJA I INFUZJA TLENOWA

Zadbaj o właściwe dotlenienie skóry

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że dotleniona skóra wygląda zdrowo i promiennie. Oxybrazja tlenowa pomaga zaopatrzyć komórki w tlen, skutecznie oczyszczając i wspomagając naturalną odbudowę skóry. Niepokojące zmiany w wyglądzie mogą wynikać m.in. z procesów starzenia się, ekspozycji na rozmaite czynniki atmosferyczne oraz nieprawidłowej pielęgnacji. Niezależnie od przyczyn zaburzających dotlenienie skóry, zabieg oxybrazji tlenowej okaże się świetnym rozwiązaniem. Terapia nie powoduje podrażnień dlatego może być stosowana również w przypadku skóry wrażliwej, naczyniowej oraz podatnej na alergie.

Oxybrazja: Twoja Droga do Promiennej i Nawilżonej Skóry

Oxybrazja to zabieg upiększający, który polega na użyciu tlenu pod ciśnieniem w celu oczyszczenia i złuszczenia naskórka. W trakcie zabiegu używany jest tlen techniczny, a do złuszczania naskórka aplikowany jest roztwór soli fizjologicznej.

Synergiczne działanie tlenu oraz soli decyduje o tym, że oxybrazja tlenowa nie tylko oczyszcza skórę, ale także poprawia jej koloryt oraz wygładza zmarszczki. Zabieg jest odpowiedni dla osób borykających się z różnorodnymi problemami skórnymi, gdyż stosowana sól fizjologiczna wykazuje działanie łagodzące i kojące.

Oxybrazja to szybki i komfortowy zabieg, który zapewnia dokładne i skuteczne mechaniczne złuszczanie skóry, pozostawiając ją doskonale przygotowaną do dalszych zabiegów. Ten innowacyjny zabieg mikrodermabrazji to niezawodny i bezpieczny sposób na uzyskanie promiennej, głęboko nawilżonej i elastycznej skóry. Dodatkowo, łączymy zabieg oxybrazji z peelingiem kawitacyjnym, aby osiągnąć lepszy efekt oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń.

Warto dodać, że oxybrazja tlenowa jest określana przez wiele osób mianem „zabiegu bankietowego”. Wskazuje to na możliwość osiągnięcia błyskawicznych efektów, widocznych już po pierwszej wizycie w Salonie. Jeśli zależy Ci na odświeżeniu skóry przed ważnym spotkaniem, z pewnością jest to rozwiązanie dla Ciebie. Mimo wszystko optymalne rezultaty osiąga się po serii zabiegów. W zależności od rodzaju skóry Pacjenta oraz jego preferencji odnośnie efektów, nasi specjaliści planują idealnie dostosowaną terapię.

Jak przebiega zabieg oxybrazji tlenowej?

Decydując się oxybrazję tlenową w Gabinecie Harmony Body and Mind możesz liczyć na zabieg dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Chcąc uzyskać efekt dogłębnego oczyszczenia skóry zalecamy wykonanie peelingu tuż przed zabiegem. Jeśli jednak zależy Ci na redukcji zaczerwienień oraz odświeżeniu, wówczas wystarczy standardowe oczyszczenie skóry oraz wykonanie demakijażu.

Z uwagi na to, że podczas oxybrazji tlenowej stosuje się sól fizjologiczną, nasi specjaliści dokładnie zabezpieczają oczy Pacjenta znacznie poprawiając komfort wykonywania zabiegu. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo, zabezpieczamy również uszy, tak aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia stanów zapalnych. Do wykonania zabiegu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu oxybrazja tlenowa przynosi pożądane rezultaty. Każdorazowo dostosowujemy intensywność złuszczania do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów.

Rewolucja w Pielęgnacji: Infuzja Tlenowa dla Wrażliwej i Problemowej Cery

Infuzja tlenowa to kolejny zabieg upiększający, który polega na wtłoczeniu w skórę dużej ilości tlenu pod wysokim ciśnieniem wraz z substancjami odżywczymi oraz kwasem hialuronowym, który ma działanie nawilżające. Infuzja tlenowa to wysoce skuteczny zabieg, który dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych, poprawia jej teksturę i poprawia ogólny wygląd.

Na zakończenie zabiegów aplikujemy na skórę maskę z alg dostosowaną do potrzeb skóry.

Zabieg rewelacyjnie sprawdza się podczas sezonu słoneczno-upalnego, gdyż jest bardzo bezpieczny, a także przeznaczony dla bardzo wrażliwej cery, z problemami typu atopia, trądzik, a nawet podczas stanów zapalnych. Zabieg jest dość chłodny, co w czasie upałów jest dodatkowym plusem.

Doskonała atmosfera zabiegu

Korzystając z usług wrocławskiego Salonu Harmony Body and Mind możesz liczyć opiekę doświadczonych masażystów oraz oprawę, która pozwoli Ci przenieść się w świat odprężenia, ciszy i komfortu. Ciepła (dosłownie i w przenośni!) atmosfera, spokojna muzyka oraz precyzyjne, łagodne ruchy naszych specjalistów sprawiają, że masaż gorącymi kamieniami staje się rytuałem przynoszącym korzyści zarówno ciału, jak i umysłowi.

Jakie efekty może zapewnić masaż gorącymi kamieniami?

Nasz zabieg wiąże się z wieloma korzyściami, które pozwalają zarówno na zachowanie dobrego zdrowia, jak i pięknego wyglądu. Niektóre z efektów są widoczne gołym okiem już po pierwszym zabiegu. Masaż przy wykorzystaniu gorących kamieni zapewnia:

  • Ładniejszy wygląd skóry – zabieg pozwala dotlenić skórę, pobudzić krążenie krwi oraz oczyścić ją ze szkodliwych substancji. W efekcie staje się ona bardziej elastyczna, jędrna i zdrowsza.
  • Odprężenie mięśni – dzięki przyspieszonemu krążeniu rozszerzają się naczynia krwionośne odpowiedzialne za zaopatrywanie mięśni w krew. W rezultacie mięśnie są właściwie dotlenione i uzyskają warunki sprzyjające redukcji bólu i napięcia.
  • Wyciszenie organizmu – wykonywanie masaży gorącymi kamieniami to doskonałe rozwiązanie w przypadku walki z nadmiernym stresem. Ten wyciszający i relaksujący zabieg wpływa pozytywnie na cały organizm dając poczucie ukojenia i spokoju ducha.

Podaruj SPA

Bliskiej osobie
Pomysł na prezent