OXYBRAZJA I INFUZJA TLENOWA

Oxybrazja: Twoja Droga do Promiennej i Nawilżonej Skóry

Oxybrazja to zabieg upiększający, który polega na użyciu tlenu pod ciśnieniem w celu oczyszczenia i złuszczenia naskórka. W trakcie zabiegu używany jest tlen techniczny, a do złuszczania naskórka aplikowany jest roztwór soli fizjologicznej. Oxybrazja to szybki i komfortowy zabieg, który zapewnia dokładne i skuteczne mechaniczne złuszczanie skóry, pozostawiając ją doskonale przygotowaną do dalszych zabiegów. Ten innowacyjny zabieg mikrodermabrazji to niezawodny i bezpieczny sposób na uzyskanie promiennej, głęboko nawilżonej i elastycznej skóry. Dodatkowo, łączymy zabieg oxybrazji z peelingiem kawitacyjnym, aby osiągnąć lepszy efekt oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń.

Rewolucja w Pielęgnacji: Infuzja Tlenowa dla Wrażliwej i Problemowej Cery

Infuzja tlenowa to kolejny zabieg upiększający, który polega na wtłoczeniu w skórę dużej ilości tlenu pod wysokim ciśnieniem wraz z substancjami odżywczymi oraz kwasem hialuronowym, który ma działanie nawilżające. Infuzja tlenowa to wysoce skuteczny zabieg, który dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych, poprawia jej teksturę i poprawia ogólny wygląd.

Na zakończenie zabiegów aplikujemy na skórę maskę z alg dostosowaną do potrzeb skóry.

Zabieg rewelacyjnie sprawdza się podczas sezonu słoneczno-upalnego, gdyż jest bardzo bezpieczny, a także przeznaczony dla bardzo wrażliwej cery, z problemami typu atopia, trądzik, a nawet podczas stanów zapalnych. Zabieg jest dość chłodny, co w czasie upałów jest dodatkowym plusem.

Doskonała atmosfera zabiegu

Korzystając z usług wrocławskiego Salonu Harmony Body and Mind możesz liczyć opiekę doświadczonych masażystów oraz oprawę, która pozwoli Ci przenieść się w świat odprężenia, ciszy i komfortu. Ciepła (dosłownie i w przenośni!) atmosfera, spokojna muzyka oraz precyzyjne, łagodne ruchy naszych specjalistów sprawiają, że masaż gorącymi kamieniami staje się rytuałem przynoszącym korzyści zarówno ciału, jak i umysłowi.

Jakie efekty może zapewnić masaż gorącymi kamieniami?

Nasz zabieg wiąże się z wieloma korzyściami, które pozwalają zarówno na zachowanie dobrego zdrowia, jak i pięknego wyglądu. Niektóre z efektów są widoczne gołym okiem już po pierwszym zabiegu. Masaż przy wykorzystaniu gorących kamieni zapewnia:

  • Ładniejszy wygląd skóry – zabieg pozwala dotlenić skórę, pobudzić krążenie krwi oraz oczyścić ją ze szkodliwych substancji. W efekcie staje się ona bardziej elastyczna, jędrna i zdrowsza.
  • Odprężenie mięśni – dzięki przyspieszonemu krążeniu rozszerzają się naczynia krwionośne odpowiedzialne za zaopatrywanie mięśni w krew. W rezultacie mięśnie są właściwie dotlenione i uzyskają warunki sprzyjające redukcji bólu i napięcia.
  • Wyciszenie organizmu – wykonywanie masaży gorącymi kamieniami to doskonałe rozwiązanie w przypadku walki z nadmiernym stresem. Ten wyciszający i relaksujący zabieg wpływa pozytywnie na cały organizm dając poczucie ukojenia i spokoju ducha.

Zapraszamy na masaż gorącymi kamieniami do Salonu Harmony Body and Mind!

Decydując się na masaż gorącymi kamieniami w Salonie Harmony Body and Mind zlokalizowanym w mieście Wrocław poczujesz się dopieszczona/y w każdym aspekcie. Ten relaksujący zabieg pozwoli Ci się na chwilę zatrzymać i pozbyć się ciążących na Tobie negatywnych emocji. Zapraszamy!

Podaruj SPA

Bliskiej osobie
Pomysł na prezent