harmony body mind

Hadado jest rodzajem terapeutycznego masażu, który pochodzi z Japonii i stał się coraz bardziej popularny w ostatnich latach. Jest oparty na zasadach tradycyjnej medycyny i znacząco pomaga zniwelować stres. Dzięki wielu korzyściom, masaż Hadado jest bardzo lubiany przez osoby pragnące poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

Czym jest masaż Hadado?

Masaż Hadado jest rodzajem terapii masażu, który łączy w sobie wykorzystanie punktów nacisku, rozciąganie i ugniatanie mięśni. Technika masażu jest korzystna dla osób cierpiących na przewlekły ból, zmęczenie i stres. Mówi się również, że pomaga poprawić układ odpornościowy i zmniejszyć stan zapalny. Masaż Hadado jest bardzo relaksujący i może pomóc poprawić jakość snu. Dodatkowo, jest znakomity dla osób cierpiących na problemy trawienne, napięcie mięśniowe, niepokój i depresję. W wielu przypadkach wspiera również osoby, które zmagają się z nowotworem, jednak warto wykonywać go po konsultacji z lekarzem.

Korzyści wynikające z masażu Hadado

Masaż Hadado daje wiele korzyści, które mogą pomóc poprawić zdrowie i samopoczucie. Jest korzystny dla poprawy krążenia, co może pomóc zmniejszyć stan zapalny w organizmie. Zmniejsza poziom stresu, co prowadzi do poprawy jakości snu. Ponadto jest korzystny dla zmniejszenia przewlekłego bólu i napięcia mięśni. Co ciekawe, może być korzystny dla osób z lękami na różnym podłożu lub depresją, ponieważ pomaga zwiększyć ilość relaksu, co prowadzi do poprawy zdrowia psychicznego.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania Hadado?

Masaż Hadado nie zawsze powinien być wykonywany. Przeciwwskazaniem jest między innymi gorączka, wysokie nadciśnienie tętnicze, czy stany zapalne skóry. Warto wstrzymać się także minimum 2 tygodnie przed usunięciem zęba lub po wykonaniu zabiegów medycyny estetycznej.