harmony body mind

Masaż gorącymi kamieniami

Remedium na skołatane nerwy i napięcie mięśniowe –  masaż gorącymi kamieniami

Wykorzystywanie gorących kamieni pochodzenia wulkanicznego w celu redukcji stresu oraz napięć powstających w organizmie to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na odprężenie. Masaż gorącymi kamieniami jest związany ściśle z przepływem energii. Kamienie lokalizuje się w odpowiednich punktach energetycznych organizmu, a następnie zmienia się ich położenie zgodnie z przebiegiem dróg przepływu.

Kto powinien skorzystać z masażu gorącymi kamieniami?

Powyższy zabieg jest dedykowany osobom, które oczekują od masażu walorów prozdrowotnych. Sprawdzi się on doskonale w przypadku takich dolegliwości jak rwa kulszowa, reumatyzm, niedowłady kończyn, urazy ortopedyczne czy choroby układu krążenia. Korzystając z masażu gorącymi kamieniami dotlenisz skórę oraz zredukujesz obecne w Twoim organizmie stany zapalne.

Nasza propozycja sprawdzi się także wśród tych, którzy są narażeni na duży stres wynikający z wykonywanej pracy bądź sytuacji życiowej. Warto pamiętać, że nerwy mogą być przyczyną zaburzeń narządów wewnętrznych, dlatego tak ważne jest poszukiwanie odpowiednich sposobów na wyciszenie i odprężenie. Masaż gorącymi kamieniami doskonale redukuje stany zmęczenia psychofizycznego i pozwala odnaleźć równowagę w pędzącym, przepełnionym ogromem obowiązków świecie.

Doskonała atmosfera zabiegu

Korzystając z usług wrocławskiego Salonu Harmony Body and Mind możesz liczyć opiekę doświadczonych masażystów oraz oprawę, która pozwoli Ci przenieść się w świat odprężenia, ciszy i komfortu. Ciepła (dosłownie i w przenośni!) atmosfera, spokojna muzyka oraz precyzyjne, łagodne ruchy naszych specjalistów sprawiają, że masaż gorącymi kamieniami staje się rytuałem przynoszącym korzyści zarówno ciału, jak i umysłowi.

Jakie efekty może zapewnić masaż gorącymi kamieniami?

Nasz zabieg wiąże się z wieloma korzyściami, które pozwalają zarówno na zachowanie dobrego zdrowia, jak i pięknego wyglądu. Niektóre z efektów są widoczne gołym okiem już po pierwszym zabiegu. Masaż przy wykorzystaniu gorących kamieni zapewnia:

  • Ładniejszy wygląd skóry – zabieg pozwala dotlenić skórę, pobudzić krążenie krwi oraz oczyścić ją ze szkodliwych substancji. W efekcie staje się ona bardziej elastyczna, jędrna i zdrowsza.
  • Odprężenie mięśni – dzięki przyspieszonemu krążeniu rozszerzają się naczynia krwionośne odpowiedzialne za zaopatrywanie mięśni w krew. W rezultacie mięśnie są właściwie dotlenione i uzyskają warunki sprzyjające redukcji bólu i napięcia.
  • Wyciszenie organizmu – wykonywanie masaży gorącymi kamieniami to doskonałe rozwiązanie w przypadku walki z nadmiernym stresem. Ten wyciszający i relaksujący zabieg wpływa pozytywnie na cały organizm dając poczucie ukojenia i spokoju ducha.

Zapraszamy na masaż gorącymi kamieniami do Salonu Harmony Body and Mind!

Decydując się na masaż gorącymi kamieniami w Salonie Harmony Body and Mind zlokalizowanym w mieście Wrocław poczujesz się dopieszczona/y w każdym aspekcie. Ten relaksujący zabieg pozwoli Ci się na chwilę zatrzymać i pozbyć się ciążących na Tobie negatywnych emocji. Zapraszamy!

Podaruj SPA

Bliskiej osobie
Pomysł na prezent