harmony body mind

KURS KOBIDO

Zapraszamy na cykliczne warsztaty

KURS KOBIDO

KURS KOBIDO

Liftingująco-ujędrniający masaż twarzy KOBIDO obecnie zyskuje ogromną popularność. W naszym salonie wykonujemy dziennie od kilku do kilkunastu takich zabiegów. Wśród naszych stałych klientów są zarówno Panie, jak i Panowie. Bardzo nas cieszy fakt, iż tak mocno wzrosła świadomość dbałości o siebie w sposób naturalny, a jednocześnie przynoszący naprawdę zadowalające efekty liftingująco-ujędrniające. Najlepszą rekomendacją tej metody jest, fakt, iż klienci przyznają, że nie tylko sami zauważają pozytywne zmiany na swojej twarzy, ale też ich znajomi zwracają na to uwagę.  Do tego ogromnym plusem jest czynnik relaksacyjny. Wysokie zainteresowaniem tym zabiegiem skłoniło nas do rozszerzenia oferty o kurs Kobido, który pozwoli Ci zgłębić zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną na temat tej jednej z najstarszych terapii manualnych na świecie.

Dlaczego warto postawić na kurs Kobido w Harmony Body and Mind?

Realizowany przez nas kurs Kobido pozwala poznać od podszewki japońską sztukę masażu twarzy. Jeśli stawiasz na naturalne sposoby poprawiania kondycji skóry, z pewnością jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, aby szkolenie było kompleksowe i obejmowało najważniejsze z punktu widzenia kursantów zagadnienia. Na kursie Kobido zdobędziesz nie tylko rzetelną wiedzą teoretyczną, ale także szybko nauczysz się wykonywać masaż w praktyce. Jesteśmy zdania, że najlepszym sposobem nauki jest powtarzanie prawidłowych ruchów, dlatego stawiamy na ćwiczenia i warsztaty, które w pełni przygotują Cię do realizacji tego rodzaju zabiegu.

Nasze kursy Kobido umożliwiają zdobycie realnych kompetencji, które pozwolą Twojemu Salonowi wyróżnić się na tle konkurencji. Nasi kursanci otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia i są w pełni gotowi do wykonywania masażu w ramach swojej codziennej pracy. Masaż Kobido świetnie wpisuje się w aktualne trendy dotyczące naturalnych oraz nieinwazyjnych sposobów pielęgnacji skóry, dlatego z pewnością warto posiadać go w swojej ofercie.

Co daje masaż Kobido?

Decydując się na kurs Kobido zyskasz możliwość realizowania unikalnego, japońskiego rytuału w zaciszu swojego Gabinetu. Obecnie, coraz więcej osób decyduje się na naturalne sposoby „odmładzania”, dlatego tego rodzaju masaż znajduje się w ofercie coraz większej liczby Salonów SPA oraz Gabinetów kosmetycznych.

Po kursie Kobido przekonasz się, że jest to doskonały sposób poprawiania kondycji skóry w zakresie redukcji zmarszczek i bruzd mimicznych. Prawidłowo wykonywany masaż przyczynia się również do poprawy owalu twarzy oraz do uzyskania efektu liftingującego.

 

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nauczyć się wykonywania tego masażu, zapraszamy do nas na weekendowy kurs KOBIDO, w trakcie którego nauczysz się prawidłowego  i efektywnego wykonywania masażu KOBIDO. Mam doświadczenie w prowadzeniu kursów krótszych, jednak wierz mi, 3 dni to optymalna i konieczna długość kursu, aby wszystko uleżało się w głowie.

 

 Terminy:   

23-25 maja

21-23 czerwca

5-7 lipca


   Czas trwania kursu : 

20 godzin pracy 

(1,5 dnia praca na sobie nawzajem, 

pozostały czas praca na modelach)

 (3 dni)

Koszt 2000 zł (zajęcia w grupie 2-6 osobowej)


 

Podaruj SPA

Bliskiej osobie
Pomysł na prezent