harmony body mind

W wielu przypadkach twarz jest uznawana za wizytówkę człowieka i przyczynia się do tego, w jaki sposób dana osoba jest odbierana przy pierwszym wrażeniu. Stresujące codzienne sytuacje i problemy przyczyniają się do tego, że cera traci blask i po prostu szarzeje. Wiele może pomóc fachowo wykonany masaż. Przeczytaj, w jaki sposób można sprawić, aby cera na powrót stała się promienna i odzyskała swój poprzedni blask.

Jaki masaż może pomóc na zmęczoną cerę?

Świetnym sposobem na odzyskanie twarzy pełnej blasku, jest zastosowanie masażu Kobido. Jest to stara, japońska technika, która łączy ze sobą pielęgnację oraz masaż. Nie bez powodu jest określany jako lifting bez skalpela, ponieważ wykonywany prawidłowo, daje niesamowite korzyści w postaci widocznie odmłodzonej skóry. Działa nie tylko na wierzchnią część skóry, ale także na mięśnie i głębsze warstwy skóry, co przekłada się na znaczne rozluźnienie mięśni i ogólny relaks. W rezultacie limfa i krew mają możliwość lepszego przepływania przez organizm. 

Jakie efekty przynosi masaż Kobido?

Efekty masażu Kobido możemy zauważyć już po jednej sesji. Skóra jest wyraźnie wygładzona i ujędrniona, natomiast początkowe efekty nie utrzymują się długo, więc warto powtarzać masaż co najmniej raz w tygodniu, a następnie w ramach podtrzymania efektu raz w miesiącu albo jeśli zauważymy taką potrzebę. 

Do efektów, jakie daje nam masaż Kobido, możemy zaliczyć na przykład:

  • poprawienie kolorytu skóry;
  • intensywne odżywienie skóry;
  • poprawę owalu twarzy
  • szybszą regenerację komórek
  • relaks i redukcja nawet dużego stresu.

Warto pamiętać, aby na masaż umawiać się jedynie do profesjonalnych salonów urody, ponieważ powinien go wykonywać specjalista znający Kobido nie tylko w teorii, ale i w praktyce.